Kuidas hea dušifilter su juuksed ja naha pehmena hoiab

Tead seda tunnet, kui pärast pesus käimist tahaks kreemipurki hüpata? Võitled kuivade krussis või hõrenevate juustega? Abi võib olla heast dušifiltrist. 

Hea dušifilter suudab parandada juuste ja naha tervist. Kui su pesuvesi on kare või sisaldab soovimatuid ühendeid, siis isegi kui sa ise sellest ise aru ei saa, tajub su keha seda väga hästi. Kvaliteetne dušifilter muudab vee pehmeks ja neutraliseerib selles peituvad kahjustavad kemikaalid.

Kui sa pole veel päris veendunud, kuidas dušifilter sinu juukse- ja nahaprobleeme leevendada aitaks, siis võtame kokku, kuidas veekvaliteet su duši all käimist mõjutab. Kui kraanivesi sisaldab palju mineraale ja kloori, mida linna veevärgist tulevas vees pahatihti on, oled ehk kogenud pärast pesus käimist tunnet, et nahk on kuidagi limane või vastupidi, ülikuiv. Kareda veega on raske juustest ja nahalt pesuvahendeid maha loputada, mistõttu võib pesust tulles su nahale jääda seebine kiht. Siis kipume nahka hõõruma, kuni kõik maha saame, aga see kuivatab nahka tohutult. 

Lisaks sellele mõjutavad naha ja juuste tervist kraanivees olevad kemikaalid ja bakterid. Kõige rohkem mõjutavad meid desinfitseerimise kõrvalained ehk kemikaalid, mis tekivad, kui vees olevad puhastavad ained (näiteks kloor ja osoon) reageerivad vees oleva naturaalsete orgaaniliste ainetega ja võivad tekitada kõiksugu soovimatuid terviseprobleeme. 1

Õnneks aitab selle kõige vastu hea kvaliteetne dušifilter. 

Osmio Vitafresh

Osmio Vitafresh sisaldab meditsiinilist C-vitamiini, mis eemaldab sinu pesuveest soovimatud kemikaalid ja ei lase tekkida katlakivil. See jätab nahale ja juustele pehmema tunde, on paigaldatav vaid sekunditega, ilma et vajaksid mingisuguseid tööriistu ning lisaks veekvaliteedile parandab ka veesurvet. 

Tutvu Osmio Vitafreshiga lähemalt siin. Kui sisestad kassas koodi “tasutakoju”, on sulle saatmine valitud pakiautomaati tasuta! 

  1. https://pubs.acs.org/doi/10.1021/acs.est.7b05440

Item added to cart.
0 items - 0,00