Osmio Duo
vesinikvee pudel (400ml)

Su kehas on mahult ligikaudu 98.8% vesinikku. Vesinik meie kogu universumi atoomiline „tüvirakk“. Kogu mateeria – maailm ja ka meie ise – on loodud vesinikust!

Vesinik on üks puhtaimaid ja lihtsamaid looduses esinevaid antioksüdante ja see on olnud osa meie biokeemiast juba elu algusaegadest saati!

Vesinik tekib meie kehasse naturaalsel teel läbi bakterite töö seedetraktis, kuid paljud meist ei tooda seda piisavalt.

Osmio Duo rikastadab sinu vett molekulaarse vesinikuga, kasutades uusimat tehnoloogiat Proton Exchange Membrane (PEM) ja ka juhtivat meetodit polümeerelektrolüüsi (SPE) tehnoloogias. Molekulaarset vesinikku saab toota ka läbi keemilise reaktsiooni elementaalse magneesiumiga, kuid selline meetod on kallim ja tihtipeale sisaldavad säärased tooted ebavajalikke kõrvalaineid. Ühtlasi ei omasta inimorganism mitte kunagi naturaalselt magneesiumi tema elementaalses vormis ja sellel võivad olla ebasoodsad kõrvalnähud.

Molekulaarse vesiniku kasutegurid

Vesinikvee joomine toetab sinu tervist

Terve keha üks olulisi omadusi on võime vabaneda vabadest radikaalidest. Vabad radikaalid on ühendid, mis kahjustavad rakke, avaldades neile oksüdatiivset stressi, selle stressi tulemusena need rakud vähehaaval hävinevad. Ent vabad radikaalid ei hävita vaid rakke – neid on seostatud ka üldise süsteemse vananemisprotsessi kiirendamisega.

Õnneks suudavad antioksüdandid seda protsessi peatada, tuvastades organismis need ühendid ja pärssides nende kahjustavat toimet.

Vesinikumolekulid on väga tõhusad antioksüdandid, mis aitavad kaitsta keha vabade radikaalide eest. Osmio Duo abil rikastatud vesi aitab sinu kehal vabaneda vabadest radikaalidest ja seeläbi edendada sinu tervist.

Osmio Duo toodab ka vesinikgaasi

Lisaks vesinikveele suudab Osmio Duo toota ka vesinikgaasi ja koostöös vesinikuga rikastatud veega on vesiniku hingamisel hulk tervist edendavaid omadusi.

Pärast seda, kui oled pudelis oleva vee vesinikuga rikastanud, on vesiniku eluiga seal 2 tundi. Seetõttu soovitame vett tarbida nii kiirelt kui võimalik ja toota ainult nii palju, kui jõuad selle aja jooksul juua.

Osmio Duo toodab molekulaarset vesinikku hüdrolüüsi meetodil, mis tõepoolest teeb ka vee aluseliseks. Sellest hoolimata – mistahes pH tasemega vett sa jood, muutub selle happelisus kohe, kui see organismi jõuab kokkupuutes sinu keha soolhappega. Aluseline vesi ei suuda muuta sinu keha aluseliseks. Paljud kasutegurid mida esialgselt arvati, et pärinevad aluselise vee joomisest, tulenesid hoopis molekulaarsest vesinikust. Aluselist vett tootvate seadmetel on levinud probleem, et reaktsiooni käigus vallandub vette raskemetalle. Osmio Duo tehnoloogial selliseid riske ei ole. 

Me ei soovita kasutada gaseeritud vett. Et gaseeritud veel on kõrge CO2 kontsentratsioon, siis see tähendab, et vesiniku jaoks ei ole piisavalt ruumi ja moodustunud vesinik pääseb seejärel mullide pideva liikumise tõttu gaseeritud veest väga kiiresti välja.

Pudelikork, klaasist pudel, generaatori kate, kummipistik, generaatori alus, generaatori jäätmekork, Ühendkuningriigi pistikuga USB-kaabel, pudeliadapterid (komplektis 2 suurust), 3-seibiline varukomplekt pudelipea jaoks ning pudeli ja generaatori vahel, 1 x ninakanüül vesinikgaasi jaoks.

Osmio Duo vesinikvee pudel

Must või roosa, 450ml

Lihtne viis rikastada oma joogivett elutähtsa vesinikuga.
Tsirkaadia ühendab kaasaegse tippteaduse esivanemate tarkusega. Meie eesmärk on pakkuda kõige optimaalsemat tuge sinu bioloogiale, tervisele ja teovõimele.

Mitte mingit jama—ainult kõrgeim kvaliteet.

KONTAKT

ETTEVÕTTE INFO

Tsirkaadia OÜ
reg: 14682575
KMKR: EE102144013
[email protected]

Item added to cart.
0 items - 0,00