Osmio Zero

Pöördosmoosi veepuhastusseade

€450

4.9/5

Osmio Zero veepuhastusseade pakub su kehale tuge, mida nüüdisaegses keskkonnas toimetulekuks hädasti vajad.

Tark ja ülimalt efektiivne pöördosmoosil põhinev veepuhastusseade, mis suudab pakkuda väga kvaliteetset joogivett erinevatel temperatuuridel. 6-liitrise veekannuga seade on kaasaskantav ja ei vaja installeerimist.

Osmio Zero on maailma esimene ja tõhusaim lauapealne pöördosmoosil põhinev veepuhasti ja -keetja, mida on ülimalt lihtne hooldada.

Toote värvi saab valida kassas. 

Kulleriga tasuta koju!

Palun tutvu kohaletoimetamise tingimustega. 

Saadaval musta ja valgena. Kui vajad suuremat mahtu, on olemas ka installeeritav seade Osmio Fusion.

Maitsev puhtus

Puhas vesi on puhta maitsega, aga puhas maitse ei tähenda puhast vett. See on paljude filtreerimiskannude puudus.

Pöördosmoos on kõige levinum filtreerimistehnoloogia, mis tagab sulle saasteainevaba joogivee. Pöördosmoosiprotsess suudab veest eemaldada tervist kahjustavad ained nagu kloor, desinfitseerivate ainete kõrvalsaadused, sünteetilised orgaanilised kemikaalid ja teised ained, mis mõjutavad vee maitset, lõhna või kvaliteeti.

Halb läheb välja ja hea tuleb sisse tagasi

Pöördosmoosi miinuseks võib lugeda seda, et see protsess teeb vee liiga puhtaks. Pöördosmoosi käigus eemaldatakse veest 99% kõik ained, kaasa arvatud kehale kasulikud mineraalained. Nende ainete eemaldamine ei ole otseselt kahjulik, kuna keha suudab need toidust uuesti omandada, ent Osmio Zero sisaldab ka mineraliseerimise filtrit, mis paneb eemaldatud kasulikud mikrotoitained sinu vette tagasi.

Puhas, maitsev vesi lihtsalt ja ilma paigalduseta!

Sobiv temperatuur näpuvajutusega

Osmio Zero ei ole vaid veepuhastusseade, see on ka tark veekeetja, mis suudab sulle anda hetkega puhast vett täpselt vajalikul temperatuuril.

25 °C
Toatemperatuuril vesi, ideaalne kohe joomiseks

40–50 °C
Soe vesi, ideaalne beebitoidu valmistamiseks

80–88 °C
Kuum vesi, ideaalne kohvi valmistamiseks

90–98 °C
Peaaegu keev vesi, ideaalne tee valmistamiseks

Ülimalt lihtne hooldada

Filtrite vahetamine on tõsiselt lihtne ja käib kiiresti. Vanad saab eemaldada ja uued külge panna lihtsalt keerates ja kokku võtab kogu filtrite vahetamise protsess vaid mõnikümmend sekundit!

Puhas vesi on hädavajalik sinu tervisele ja heaolule!

Kas filtreeritud vesi on kahjulik?

Filtreeritud vesi ei ole sulle kahjulik. Tähendab – oleneb, kuidas see on filtreeritud. On tõsi, et pöördosmoosiprotsessi käigus filtreeritud vees pole enam palju sinu tervisele vajalikke toitaineid. Ent neid pole ka tavalises kraanivees. Nende eemaldatud tervislike toitainete kogus on tegelikult väga väike, aga saasteaineid on seevastu palju rohkem. Puuduolevad toitained korvab hõlpsasti su toitumine. Kas tasub kokku puutuda sadade saasteainetega ainult selleks, et saada väike annus toitaineid, mida saab lihtsalt omastada mujalt?

Kas see eemaldab veest kõik kasulikud mineraalid?

Osmio Zero viimane filter sisaldab aktiivseid kaltsiumi ja magneesiumi keraamilisi kuulikesi. Need lisavad vette tagasi umbes 20–30 ppm kasulikke mineraale.

Kas see toode eemaldab veest kõik fluoriidi?

Ei. Mitte ükski filter ei suuda eemaldada veest 100% kogu fluoriidi. Osmio Zero suudab fluoriidi vähendada 85–97% võrra, kui filtreeritava vee enda tasemed on olnud madalamad kui 1,5 ppm (mg/l).

Kas see vesi on happeline?

Pöördosmoos ei mõjuta otseselt vee pH-d. Kohe, kui puhastatud vesi puutub kokku õhuga, lahustub vees olev süsihappegaas pöördosmoosiga filtreeritud vee puhtuse tõttu. Seda, et pH aeglaselt langeb, kui klaas jääb mõneks minutiks veega seisma, saab mõõta digitaalse pH-meetri abil. Taasmineraliseerimine ioniseerib vett süsinikhappe neutraliseerimiseks, kuid saadud pH sõltub täielikult nii vee kui ka õhu CO2 tasemest (sõltuvalt sellest, kui kaua vesi klaasis seisab). 

Vee joomisel muudab soolhape (mille pH on 2,0) joodava vee happelisust, olenemata joodava vee pH-st. Ehk siis mistahes pH-ga vett sa jood, muutub selle happelisus niikuinii kohe organismi jõudes. Aluseline vesi ei suuda muuta sinu keha aluseliseks. Lihtne näide on, et sidrun on väga happeline, ent kehas soodustab ta, vastupidi, aluselisust.

Meie fookus on vee puhtusel, mitte selle pH-l. Samuti soovitame seda vett veel rikastada vesinikuga meie Osmio vesinikveepudeli abil, et veelgi suurendada joogivee kasulikkust tervisele.

Osmio Zero veepuhastusseade

Must või valge, 6-liitrise kannuga

Toode laos, tarneaeg 2–5 tööpäeva

Puhas vesi vaid näpuvajutusega!

Varufiltrid Osmio Zerole

Filtreid tuleb vahetada kas iga 6 kuu või 2,000 liitri filtreeritud vee järel. 

Tsirkaadia ühendab kaasaegse tippteaduse esivanemate tarkusega. Meie eesmärk on pakkuda kõige optimaalsemat tuge sinu bioloogiale, tervisele ja teovõimele.

Mitte mingit jama—ainult kõrgeim kvaliteet.

KONTAKT

ETTEVÕTTE INFO

Tsirkaadia OÜ
reg: 14682575
KMKR: EE102144013
[email protected]

Item added to cart.
0 items - 0,00