Osmio Duo

220,00

Lihtne viis rikastamaks oma joogivett elutähtsa vesinikuga.
Puhasta
Tootekood HD400ML Kategooria

Su keha on mahult ligikaudu 62% vesinik. Vesinik meie kogu universumi atoomiline „tüvirakk“. Kogu mateeria, maailm ja ka meie ise, on loodud vesinikust!

Vesinik on üks puhtaimaid ja lihtsamaid looduses esinevaid antioksüdante ja see on olnud osa meie biokeemiast juba elu algusaegadest saati!

Vesinik tekib meie kehasse naturaalsel teel läbi bakterite töö seedetraktis, kuid paljud meist ei tooda seda piisavalt.

Osmio Duo rikastadab sinu vett miljonite väikeste molekulaarse vesiniku nanomullikestega kasutades uusimat Proton Exchange Membrane (PEM) tehnoloogiat ja ka juhtuvat meetodit polümeerelektrolüüsi (SPE) tehnoloogias. Molekulaarse vesinikku saab toota ka läbi keemilise reaktsiooni elementaalse magneesiumiga, kuid selline meetod on kallim ja tihtipeale sisaldavad säärased tooted ebavajalikke kõrvalaineid. Ühtlasi ei omasta inimorganism mitte kunagi naturaalselt magneesiumit tema elementaalses vormis ja sellel võivad olla ebasoodsad kõrvalnähud.

Molekulaarse vesiniku kasutegurid:

Värv

Must, Roosa

Mudel

Osmio Duo Hydrogen Water Bottle 400ml HD400ML

Bränd

Osmio

Spetsifikatsioonid

SPE (PEM) kahekambrilise elektrolüüsi tehnoloogia
Materjal: Kvaliteetne läbipaistev borosilikaatklaas, millel on õhustatud kork ja alus. Kvaliteetsed plaatina- ja titaanelektroodplaadid. Kõik muud osad on plastikust (puudub veekontakt).
Ninakanüül on PVC meditsiinilise klassi BPA-vaba.
ORP väärtus: -300 kuni -750
H2 kontsentratsioon: 1100 kuni 2000 ppb (1,1 kuni 2,0 ppm) 7-minutilise tsükliga.
Aku: 8v / 1A liitium-ioon laetav (aku saab vahetada volitatud Osmio tehnikute poolt)
Töötemperatuur: 1-75C (33-175F)
Veemahutavus: 410ML klaasist pealmine
Toote suurus: 230 * 67mm

Hooldamine

Puhastage sidrunhappega iga 4–6 nädala tagant. Lisateavet leiate kasutusjuhendist. Pange tähele, et pudeli põhjast tuleb vett, see peaks seda tegema. Põhjuste saamiseks vaadake pildikarusselli skeemi. Pudel peab alati olema tasasel pinnal, nii et õhutusnupud oleksid alla surutud.

Sulle võib meeldida ka…