Osmio Zero

450,00

Osmio Zero on maailma esimene ja tõhusaim lauapealne pöördosmoosil põhinev veepuhasti ja -keetja, mida on ülimalt lihtne hooldada.

Puhasta
Tootekood ZEROIP-II Kategooria

Osmio Zero on tark ja ülimalt efektiivne pöördosmoosil põhinev veepuhastusseade, mis suudab lisaks väga kvaliteetsele joogiveele seda ka erinevatel temperatuuridel pakkuda. Tänu 6-liitrisele veekannule on Zero kaasaskantav ja ei vaja installeerimist.

Maitsev puhtus

Puhas vesi on puhta maitsega, aga puhas maitse ei tähenda puhast vett. See on paljude filtreerimiskannude puudujääk.

Pöördosmoos on kõige levinum filtreerimistehnoloogia, mis tagab sulle saasteainete vaba joogivee. Pöördosmoosi protsess suudab veest eemaldada tervist kahjustavad ained nagu kloor, desinfitseerivate ainete kõrvalsaadused, sünteetilised orgaanilised kemikaalid ja teised ained, mis mõjutavad vee maitset, lõhna või kvaliteeti.

Halb läheb välja ja hea tuleb sisse tagasi

Pöördosmoosi miinuseks võib lugeda seda, et see protsess teeb vee liiga puhtaks. Pöördosmoosi käigus eemaldatakse veest 99% kõik ained, kaasaarvatud keahle kasulikud mineraalained. Nende ainete eemaldamine otseselt kahjulik ei ole, kuna keha suudab need toidust tagasi omandada, ent Osmio Zero sisaldab ka mineraliseerimise filtrit, mis paneb eemaldatud kasulikud mikrotoitained sinu vette tagasi.

Sobiv temperatuur näpuvajutusega

Osmio Zero ei ole vaid veepuahstus seade, vaid ka tark veekeetja, mis suudab sulle anda hetkega puhast vett täpsetel temperatuuridel.

25 ° C
Toatemperatuuril vesi, ideaalne koheselt joomiseks

40 ° C – 50 ° C
Soe vesi, ideaalne beebitoidu valmistamiseks

80 ° C – 88 ° C
Kuum vesi, ideaalne kohvi valmistamiseks

90 ° C – 98 ° C
Peaaegu keev vesi, ideaalne tee valmistamiseks

Ülimalt lihtne hooldada

Filtrite vahetamine on tõsiselt lihtne ja kiire. Vanad saab eemaldada ja uued külge panna lihtsalt keerates ja kokku võtab kogu filtrite vahetamise protsess vaid mõnikümmend sekundit!

  • Maailma kõige efektiivsem pöördosmoosiseade!
  • Ainus puhta vee keetja ja 80% energiasäästlikum kui tavaline veekeetja!
  • Installatsiooni ei ole vaja, kohe kasutatav!
  • Tuhandeid kordi puhtam vesi kui tavapärased filterkannud!
  • Komapktne ja kaasaskantav!
  • Tasuta kohaletoimetamine!

Ideaalne investeering väikestele perekondadele!

Osmio Zero on loodud lihtsust ja praktilisust silmas pidades. Sellel on väga lihtne kasutajaliides, vesi tuleb valimisnuppu keerates ja keerukat kasutusjuhendit pole vaja. Süsteem on kompaktne ja kaasaskantav ning tuleb lihtsalt vooluvõrku ühendada. Seda ei ole vaja torustikuga ühendada.

Värviline LED näitab koheselt, kui filtreerimine on lõppenud. Intelligentne, automaatne, energiasäästlik disain tagab filtreeritud vee koheselt ja lülitub filtreerimise lõppedes automaatselt välja.

Süsteemil on automaatne ja energiat säästev väljalülitusrežiim – seade lülitub välja 1h jooksul pärast kasutamist.

Filtrid

Kuidas Osmio Zero veefiltreid taaskasutada ja utiliseerida

Quick-Change aktiivsöefilter ja Quick-Change-membraani 50GPD-filter
Need kaks filtrit saab paigutada plastide ringlussevõtuks. Kuid kõigepealt tuleb rauasaega lahti lõigata filtrite põhi. Enne filtrite ringlussevõtu asetamist saab süsiniku- ja membraanielemendid eemaldada ja prügikasti visata.

Kiiresti vahetatav settefilter: selle saab lihtsalt asetada plastide ringlussevõtuks.

Kiiresti vahetatav sisestusfilter
See filter tuleks enne plastikust välispinna ringlussevõttu uuesti poolitada ja sisu prügikasti tühjendada.

Filtri vahetamise sagedus
Kui sinu vee kõvadus on üle 250 kaltsiumkarbonaadi, võib olla, et peate süsinikuplokki ja membraani vahetama sagedamini kui iga 6 kuu tagant. Seade on ette nähtud väljalülitamiseks, kui membraan või eelfiltrid on ummistunud. Kui süsteem tsirkuleerib tagasilükatud vee membraanist, tõuseb membraanfiltrisse siseneva vee TDS-tase pidevalt. Seetõttu on tõenäolisem, et neil, kellel on kõrgema TDS-ga vesi, süsiniku blokeerimine ja membraanide muutused. Soovitatav on, et seadmega oleks kogu aeg kaasas vähemalt varusüsifilter ja membraan.

Filtreerimise etapid
1 – Settefilter 5μm: eemaldab jämedad osakesed, nt. Liiv, rooste, kloor, lubi
2 – Aktiivsöefilter: eemaldab kloori ja orgaanilised lisandid
3 – Membraan 50GPD: eemaldab kõik saasteained ja maitseained peaaegu 100% -ni
4 – Sisestusfiltrid: hügieeniline antibakteriaalse kaltsiumi ja magneesiumi biokeraamika pärast filtrit, llisab vette 10-20 ppm mineraalaineid.

 

Küsimused & Vastused

Kas filtreeritud vesi on kahjulik?

Filtreeritud vesi ei ole sulle kahjulik. Tähendab – oleneb, kuidas see on filtreeritud. On tõsi, et pöördosmoosiprotsessi käigus filtreeritud vees pole enam palju sinu tervisele vajalikke toitaineid. Ent neid pole ka tavalises kraanivees. Nende eemaldatud tervislike toitainete kogus on tegelikult väga väike, aga saasteaineid on seevastu palju rohkem. Puuduolevad toitained korvab hõlpsasti su toitumine. Kas tasub kokku puutuda sadade saasteainetega ainult selleks, et saada väike annus toitaineid, mida saab lihtsalt omastada mujalt?

Kas see eemaldab veest kõik kasulikud mineraalid?

Osmio Zero viimane filter sisaldab aktiivseid kaltsiumi ja magneesiumi keraamilisi kuulikesi. Need lisavad vette tagasi umbes 20–30 ppm kasulikke mineraale.

Kas see toode eemaldab veest kõik fluoriidi?

Ei. Mitte ükski filter ei suuda eemaldada veest 100% kogu fluoriidi. Osmio Zero suudab fluoriidi vähendada 85–97% võrra, kui filtreeritava vee enda tasemed on olnud madalamad kui 1,5 ppm (mg/l).

Kas see vesi on happeline?

Pöördosmoos ei mõjuta otseselt vee pH-d. Kohe, kui puhastatud vesi puutub kokku õhuga, lahustub vees olev süsihappegaas pöördosmoosiga filtreeritud vee puhtuse tõttu. Seda, et pH aeglaselt langeb, kui klaas jääb mõneks minutiks veega seisma, saab mõõta digitaalse pH-meetri abil. Taasmineraliseerimine ioniseerib vett süsinikhappe neutraliseerimiseks, kuid saadud pH sõltub täielikult nii vee kui ka õhu CO2 tasemest (sõltuvalt sellest, kui kaua vesi klaasis seisab).

Vee joomisel muudab soolhape (mille pH on 2,0) joodava vee happelisust, olenemata joodava vee pH-st. Ehk siis mistahes pH-ga vett sa jood, muutub selle happelisus niikuinii kohe organismi jõudes. Aluseline vesi ei suuda muuta sinu keha aluseliseks. Lihtne näide on, et sidrun on väga happeline, ent kehas soodustab ta, vastupidi, aluselisust.

Meie fookus on vee puhtusel, mitte selle pH-l. Samuti soovitame seda vett veel rikastada vesinikuga meie Osmio vesinikveepudeli abil, et veelgi suurendada joogivee kasulikkust tervisele.

 

Kaal7 kg
Mõõtmed41 × 18 × 38 cm
Värv

Must, Valge

Filtri parameeter

Bakterid, E-coli, kloor, setted, nitraadid, fluoriid, katlakivi, lahustunud tahked ained, hormoonid, farmaatsiatooted, raskmetallid

Kaal ja mõõtmed

Kaal: 7kg
Kõrgus: 38 cm
Laius: 18 cm
Sügavus: 41 cm (u 50 cm koos tilgakandikuga)

Maksimaalne anuma kõrgus koos tilgakandikuga: 22cm
Maksimaalne anuma kõrgus ilma tilgakandikuga: 24cm

Võimekus

Kuni 190 liitrit päevas (temperatuuril 20 ° C)
Voolukiirus: 7,8 liitrit tunnis (temperatuuril 20 ° C)

Mahutavus

Veepaagi maht: 5 liitrit kasutatavat vett
Osmoosi veepaagi maht: ca 1,5 liitrit, mis täitub ca 8–20 minutiga (sõltuvalt süsiniku- ja membraanfiltrite blokeerimisest)

Võimsus

Vajalik toiteühendus: DC 220-240V, 50Hz
Võimsus: 2200W – 2600W
Nominaalne küttevõimsus 2180W – 2580W
Osmoosisüsteem tarbib ooterežiimis ainult alla 0,5 vatti tänu ERP2 toiteallikale
24 V DC võimendi ja veepumbaga
Kaasa arvatud loputusventiil
Integreeritud automaatne väljalülitus: Niipea, kui mahuti on täidetud, seiskub veetootmine.
Normaalne kulumine. Soovitame süsteemi 5 aasta pärast välja vahetada.

Filtrivahetus

Tootja soovitatud filtrivahetused: iga 6 kuu tagant
Kiirvahetatav filter: filtri vahetamine on väga lihtne!

Sulle võib meeldida ka…